poniedziałek, 2 marca 2015

MIĘDZYNARODOWE TARGI TURYSTYCZNE WE WROCŁAWIU

28 lutego wybraliśmy się na wycieczkę do Wrocławia. Zdecydowaliśmy się na ten wyjazd głównie ze względu odbywających się tam w weekend targów turystycznych, które są gratką dla wszystkich lubiących poznawać nowe miejsca. Wyjazd prawie do ostatniej chwili stał pod znakiem zapytania, choć bilety na autobus Polskiego Busa kupiliśmy już tydzień wcześniej, bo ceny były bardzo kuszące. Za przejazd  w dwie strony zapłaciliśmy tylko 60 zł. Tego  dnia wstaliśmy bardzo wcześnie bo już po 4, by zdążyć na autobus o 6.40. Po 10 byliśmy już na miejscu i udaliśmy się w kierunku Hali Stulecia.  W targach brało udział ponad 200 wystawców, którzy oferowali bardzo dużo darmowych materiałów reklamujących ich region. Oczywiście skorzystaliśmy z tego. Zebraliśmy bardzo dużo różnych map, przewodników i baz noclegowych, które bez wątpienia będą nam służyć przez długi czas przy planowaniu i odbywaniu wycieczek w różne regiony Polski. Po uporządkowaniu w domu wszystkich materiałów nasze "zdobycze" wyglądają tak :Mapy 
PrzewodnikiJesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyjazdu, bowiem wzbogacił nasze materiały o nowe miejsca i atrakcje turystyczne. Oczywiście pobyt we Wrocławiu nie ograniczył się tylko do odwiedzenia targów. Przespacerowaliśmy się również  trochę po mieście i oczywiście, kupiliśmy pocztówki i oczywiście robiliśmy zdjęcia :)


Kolejne spotkane przez nas wrocławskie krasnale : 


Spacer po centrum miasta :Wyjazd był krótki bo tylko jednodniowy  i wieczorem trzeba było wracać już do Krakowa. Ale był to wyjazd niezwykle udany. Na pewno wrócimy do Wrocławia jeszcze nie raz. ! :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz